Tagi
Danuta Stenka  (1)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Przypominamy, że Teatr Łaźnia Nowa NIE JEST ORGANIZATOREM koncertu.

Koncert organizuje Galicja Productions (www.galicja.net)

***

Teatr Łaźnia Nowa dysponuje niewielką ilością biletów kolekcjonerskich, które można nabyć w kasie Teatru w godzinach jej otwarcia (wtorki 8.30 - 15.30 i czwartki 14.00 - 18.00). Nie ma możliwości rezerwacji, płatność tylko gotówką.

***

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
Kraków – 28.10.2012 Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25
Otwarcie wejść – 17:30 Start – 19:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł
 
 Uwaga - Miejsca siedzące nienumerowane.
 

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami ul Rynek Gł 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
 

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
 
Projekt QUEEN SYMFONICZNIE rozpoczyna sezon koncertowy!
Koncertem w krakowskim teatrze ŁAŹNIA NOWA rozpocznie tegoroczne koncerty wyjątkowy projekt QUEEN SYMFONICZNIE.
Projekt QUEEN SYMFONICZNIE to niezwykłe aranżacje utworów Queen na chór i orkiestrę w formie dwuczęściowego spektaklu - w wykonaniu orkiestry filharmoników Alla Vienna oraz 19-osobowego chóru Vivid Singers. Po doskonałym przyjęciu ponad tysięcznej publiczności na premierze tego spektalu/widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbył się 30 listopada i na który szybko zabrakło biletów - muzycy postanowili kontynuować swoją przygodę i w 2012 roku przypomnieć geniusz Queen słuchaczom w innych częściach kraju.
Pod tym adresem można zobaczyć wykonanie "Who Wants To Live Forever" http://www.youtube.com/watch?&v=qd7E9yiRT4U

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronie - http://www.queen.allavienna.pl/
 
 
Żaden wokalista na świecie nie jest w stanie zastąpić Freddiego Mercury’ego, ale zespół filharmoników, 19 chórzystów i świetny aktor mogą już próbować…


„Queen symfonicznie” to wydarzenie z pogranicza gatunków, łączące symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 16-osobowego chóru. Koncert podzielony jest na dwie części. W pierwszej, „klasycznej”, zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu – od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty „Made In Heaven” wydanej w 1995 roku.
To najbardziej znane utwory Queen, przygotowane specjalnie przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej.
Druga część koncertu to show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła… A na deser – po „Bohemian Rhapsody” (będzie to unikalne wykonanie – cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam… Freddie Mercury (w tej roli śpiewający aktor) wykonując utwory „We Will Rock You” oraz „We Are The Champions”.
– Symfoniczne pierwiastki muzyki Queen intrygowały mnie już od wczesnej młodości – mówi Jan Niedźwiecki, lider kameralnej orkiestry Alla Vienna, kontrabasista Filharmonii Łódzkiej. – Możliwość wydobycia ich dla szerszej publiczności traktuję jako rodzaj artystycznego hołdu dla mojego nieklasycznego idola – podkreśla.

Kierownictwo artystyczne: Jan Niedźwiecki
Przygotowanie chóru: Dawid Ber

 

Queen symfonicznie

Data publikacji
28 października 2012

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Queen symfonicznie

Następna Poprzednia
Niewierni
Ira, Alergen