Tagi
Danuta Stenka  (1)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

W niedzielę 9 września spotkaliśmy się na krakowskich Błoniach, by wspólnie pomalować i wypuścić w powietrze dziesiątki latawców! Zanim jednak łaźniowe latawce poszybowały w powietrze, zdązyliśmy zrobić spektakl, uszyliśmy pacynki i olatywaliśmy samodzielnie wykonanymi samolotami!

Pojawiliśmy na na Błoniach wcześnie rano, żeby zdążyć wypakować wszystkie tajemnicze paczuszki. Przywieźliśmy kolorowe, polarowe kocyki, gąbki, włóczkę, kolorowe rajstopy, farby we wszystkich kolorach tęczy, a także dużo smakołyków dla najmłodszych, które przekazała nam firma Wawel.

Malowaliśmy, cięliśmy, kleiliśmy, a najmłodsi tworzyli piękne obrazy (które miały być próbą przed malowaniem latawców). Obrazy zostały wywieszone na specjalnie do tego przygotowanej mini-galerii, a nasi młodzi artyści zabrali się ochoczo do malowania skrzydeł samolotów i cięcia kolorowych gałganków.

No i przyszedł czas na LATAWCE!

Latawce rozeszły się niczym ciepłe bułeczki: dzieciaki z zapałem zabrały się za ozdabianie i już po chwili wszytskie latawce poszybowały w powietrze.

Niebo nad Błoniami zostało zagarniete przez Łaźnię Nową, a uśmiechy na umorusamych farbą buźkach dzieci były dla nas największa nagrodą:)

Dziękujemy za przybycie i już zabieramy się za planowanie kolejnej imprezy dla najmłodszych!

Już dziś zapraszamy w niedzielę 16 września o 11.00 do Łaźni Nowej do wspólnego odkrywania kolejnej bajkowej krainy! Teatru Rekonstrukcji dla najmłodzych jest w 100% darmowy.

Wylecieliśmy w powietrze na Błoniach

Data publikacji
10 września 2012

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Wylecieliśmy w powietrze na Błoniach

Następna Poprzednia
Najmłodsi w Teatrze Rekonstrukcji
10. Festiwal Sacrum Profanum