Tagi
Danuta Stenka  (1)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Miesięcznik „Znak” wraz z instytucjami kultury z 6 miast Polski przygotował specjalną ofertę dla swoich czytelników. W styczniowym numerze magazynu zaprezentowano kolejną edycję programu partnerskiego „Znak. Miesięcznik z kultura”, dzięki której można uzyskać rabat na wstęp do teatrów, oper, muzeów i na festiwale – wśród nich do Teatru Łaźnia Nowa! Wystarczy pojawić się w kasie z drukowanym egzemplarzem magazynu.

 

Instytucje, które zaoferowały Czytelnikom rabaty to: Filharmonia w Krakowie, Teatr Łaźnia Nowa, Filharmonia Śląska w Katowicach, Bluenote Poznań Jazz Club, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Teatr Animacji w Poznaniu, Teatr Barakah, Teatr Ósmego Dnia, Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Stary w Lublinie, Teatr Współczesny w Warszawie, Teatr KTO i Teatr Groteska.

 

Oferta rabatowa Łaźni Nowej obejmuje bilet normalny w cenie ulgowego na spektakl SMUTKI TROPIKÓW 16, 17 i 18 stycznia 2014 r.

 

Aby skorzystać z promocji należy udać się do jednej z partnerskich instytucji kultury ze styczniowym numerem miesięcznika „Znak” lub z wyciętym kuponem. Na dwóch stronach miesięcznika umieszczone zostały specjalne kupony rabatowe ze zniżkami, jakie oferują Partnerzy jubileuszu. Każdy Czytelnik z promocji może skorzystać jednorazowo. Zasady programu określają partnerzy.

 

Szczegóły: www.miesiecznik.znak.com.pl iwww.facebook.com/miesiecznik.znak

Akcja "Znak. Miesięcznik z kulturą" z udziałem Łaźni Nowej

Data publikacji
08 stycznia 2014

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Akcja "Znak. Miesięcznik z kulturą" z udziałem Łaźni Nowej

Następna Poprzednia
Teatralny duet Janiczak/ Rubin nagrodzony Paszportem Polityki
6. Międzynarodowy Festiwal Boska Komedia - werdykt