Tagi
Danuta Stenka  (1)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

W każdy weekend wakacji ogrody Łaźni Nowej oraz Klub Kombinator zamieniają się w miejsce  spotkań i wyśmienitej zabawy międzypokoleniowej. Można się tam zrelaksować ćwicząc jogę, odkrywać nowe smaki podczas przygotowywanego wspólnie śniadania na trawie, przeczytać ulubioną książkę na leżaku, spotkać przyjaciół i sąsiadów i porozmawiać przy kawie. Od początku lipca trwają potańcówki międzypokoleniowe, czyli imprezy dla dziadków i wnuków. Fanów kina zapraszamy na garażowe kino letnie, będą też koncerty pod gwiazdami i dużo dobrego jedzenia.

„Letni ogród uciech” odbywa się w każdy weekend od 28 czerwca do 31 sierpnia w soboty od 15:00, w niedziele już od 9:00.

Udział w wydarzeniach w ogrodzie jest bezpłatny!

W ramach "Letniego ogrodu uciech" w każdy weekend planowane są:

Sobota

Relaks na leżakach – godz.15:00

W każdą wakacyjną sobotę od godz. 15:00 wyciągamy czasoumilacze - leżaki, pufy, paletki do badmintona, książki. Przyjdź do ogrodu Łaźni Nowej i przekonaj się jak niewiele trzeba, by zrelaksować się w sercu Nowej Huty. Co weekend oferujemy różne atrakcje i sąsiedzkie akcje. Przyprowadź babcię, dziadka, dzieci i sąsiadów. Niech ogród Łaźni wypełni się śmiechem, dobrą muzyką, smacznym jedzeniem i sąsiedzkimi rozmowami!

Potańcówka międzypokoleniowa – godz. 17:00

W Hucie bawiono się wszędzie - w domach, na osiedlach i placach. Chcemy przywrócić tę tradycję! W każdą sobotę wakacji od 17:00 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek, na największą letnią zabawę taneczną w dzielnicy. Seniorze, zaproś sąsiadów, umów się z dziećmi, weź pod pachę wnuki i pokaż nam jak się można wspólnie pobawić. Muzyka łączy pokolenia, dlatego na imprezie zagoszczą różne gatunki muzyczne od przedwojennego swingu po współczesny hip-hop.
Nie ma podpierania ścian! Grają DJ Wake Up i DJ Szyman Selecta.


Niedziela

Joga w ogrodzie – godz. 9:00

Chcesz zacząć przygodę z jogą? A może jesteś doświadczonym joginem? Jeśli tak, weź udział w bezpłatnych zajęciach jogi w ogrodzie. Spotykamy się w każdą niedzielę wakacji! Zajęcia prowadzi Kinga Puk - nauczyciel jogi w podejściu Vinyasa Krama, prowadzi zajęcia w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach na stronie: www.jogawhucie.pl

Śniadanie na trawie – godz.10:30
Czy może być coś lepszego niż śniadanie na trawie? Tak! Śniadanie na trawie w gronie przyjaciół! W każdy niedzielny poranek wakacji nasz ogród zamieni się w ogromną kuchnię, której sercem będzie wspólny stół. Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zabierz sąsiadów, by wspólnie przygotować posiłek. To wyśmienity wstęp do rozmowy i wspólnej zabawy. Co tydzień na śniadaniu podejmować będziemy różnego typu inicjatywy kulinarne. Odkryjemy przed Wami różne oblicza kuchni, umożliwimy zakup świeżych produktów najwyższej jakości.

Dzieciaki w formie - godz. 12:00
Dzieciaki! Zapraszamy Was na coniedzielne spotkanie z Asią Mentel, na którym uwolnicie swój potencjał i przekonacie się, że nie wszystko jest w internecie. Czekają na Was warsztaty kulinarne, recyclingowe, pacynkowe i wiele innych na których dowiecie się na przykład jak zrobić „pudełko dobrych momentów”.

Koncerty w ogrodzie – około godz. 20:00
W niedzielne wieczory sierpnia ogród Łaźni wypełni się wyjątkowymi dźwiękami. Nastrojowa muzyka, młodzi artyści, świece i lampiony a to wszystko pod sierpniowym, pełnym gwiazd niebem.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

tel. kontaktowy Klub Kombinator: 692 848 400
info@klubkombinator.com
info PR Teatr Łaźnia Nowa
Monika Tatka
tel. 797 688 997

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego.

Letni ogród uciech

Data publikacji
28 czerwca 2014

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Letni ogród uciech

Następna Poprzednia
25.10 Kolejna premiera Łaźni i Teatru Montownia!
Klub Miłośników Filmu Misja na gliwickich spotkaniach teatralnych