Tagi
Danuta Stenka  (1)

Zamów Newsletter

Wysłano
X

Coke Live Music Festival Warm Up show odbył się 10 sierpnia w teatrze Łaźnia Nowa i wystąpił na nim headliner tegorocznego Coke Live Music Festival – grupa The Killers! Był to pierwszy w historii polskiej sceny koncertowej tzw. warm-up show, czyli koncert poprzedzający występ na festiwalu.

Zaledwie kilkaset osób miało szansę zobaczyć grupę The Killers w warunkach klubowych i remierowo usłyszeć utwory z nadchodzącego albumu „Battle Born”, w tym zaprezentowany kilka dni temu singiel „Runaways”. Dzień później, 11 sierpnia The Killers zagrali już dla  wielotysięcznej publiczności zgromadzonej pod Main Stage krakowskiego Coke Live Music Festival!

Dla The Killers był to pierwszy europejski koncert od ponad roku i oficjalnym startem zaplanowanej na wiele miesięcy trasy po Starym Kontynencie.
„Battle Born”, zainspirowana „rodzącą się w bitwie” historią Stanów Zjednoczonych, łączy w sobie najlepsze elementy wszystkich swoich poprzedniczek – pięknie opowiedziane historie z“Hot Fuss”’, tęsknotę za mityczną Ameryką z “Sam’s Town”, chwytliwy pop “Day & Age”, jednocześnie nie kopiując żadnej z nich. To brzmienie zespołu, celebrującego swoją tożsamość. Jak mówi Brandon, “Battle Born” to The Killers “w najlepszym swoim wydaniu”.

Koncert rozpoczął się o 21.00, wejście do Teatru od 19.00

fot. materiały zespołu

The Killers - Coke Live Music Festival - warm up show

Data publikacji
10 sierpnia 2012

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

Teatr Łaźnia Nowa

os. Szkolne 25 Kraków   biuro@laznianowa.pl   sekreteriat: 12 425 03 20     bilety: 12 680 23 41

The Killers - Coke Live Music Festival - warm up show

Następna Poprzednia
Witold Gombrowicz - Dzienniki TEATR IMKA
Wakacje z łaźniowcami